צ.נ.ר - ריתוך נירוסטה

צ.נ.ר עבודות נירוסטה

מושב גאולים - משק 52, info@zanar.co.il, 052-2687627
צ.נ.ר עבודות נירוסטה

אדריכלות ועיצוב

צ.נ.ר הינו מפעל ותיק בן 30 שנה המתמחה בפתרונות נירוסטה, אלומיניום וריתוכים מיוחדים למגזר התעשייתי ולמגזר הפרטי. התמחותו העיקרית של המפעל הינה ייצור של ציוד ופריטים על פי תכנית הנדסית ואדריכלית.

אדריכלות ומעצבים - בנק לאומי

אדריכלות ומעצבים – בנק לאומי

מגוון הכלים המתקדם העומד לרשות המפעל הכולל מכונות לחיתוך וכיפוף פחים, חרטות, כרסמות ורתכות מאפשר לנו לייצר כמעט כל פריט נדרש, כשנסיוננו הנצבר בהפעלת הכלים, הן במפעל והן בשטח, מאפשר לנו 'למתוח' את גבולות הייצור ולהתאימם לדרישות המעצב. במקרים רבים עבודת הייצור מתבצעת בסינרגיה עם האדריכל/מעצב כשאנו רותמים לחזון העיצובי את נסיוננו ההנדסי בעבודה עם חומרים שונים והתנהגותם. התוצאה של חזון עיצובי עם יכולות הנדסיות גבוהות, ניסיון רב וציוד מתקדם מביא לתוצאה איכותית תוך עמידה בתקציב ובזמן.

אדריכלות ועיצוב

עיצוב ואדריכלות

ביחד עם הותק הרב אותו צברנו במפעל צ.נ.ר וציוד הריתוך המתקדם שברשותנו מאפשר לנו לבצע את כל סוגי הריתוכים ברמות גימור גבוהות ביותר הן במפעל עצמו והן אצל הלקוח ובכך לאפשר התאמה מיטבית לצרכים ומגבלות הסביבתיות. אנו מתמחים בריתוכי ארגון TIG המתאפיין בריתוך חזק, נקי, ללא שלאקה וגיצים דבר המונע צורך בהשחזה וליטוש. הארגון הינו גז ניטרלי, אשר אינו מחמצן את איזור הריתוך ולפיכך מסוגל לרתך בצורה אופטימאלית מגוון רב של מתכות כגון נירוסטה, אלומיניום, נחושת, פליז, יציקות מתכת ועוד.

במשך השנים צברנו ניסיון רב בייצור מעקות, פריטים למטבח ולאמבטיה, ריהוטים לבית ולחוץ, פסלים ואלמנטים עיצוביים ועוד.