צ.נ.ר - ריתוך נירוסטה

צ.נ.ר עבודות נירוסטה

מושב גאולים - משק 52, info@zanar.co.il, 052-2687627
צ.נ.ר עבודות נירוסטה

ריתוך ארגון TIG


ריתוך ארגון TIG – ניקיון, חוזק ובפרט העדר שלאקה וגיצים.

ריתוך ארגון TIG – ניקיון, חוזק ובפרט העדר שלאקה וגיציםריתוך ארגון TIG, מהריתוכים הנפוצים בתעשייה – ריתוך חזק, נקי, ללא שלאקה וגיצים והמקטין הצורך בהשחזה וליטוש. גז ארגון (AR – Aragon) הינו גז ניטראלי ואינו מחמצן את איזור הריתוך ומסוגל לרתך בצורה מיטבית מתכות כמו נירוסטה, אלומיניום, נחושת, פליז, יציקות מתכת ועוד. ריתוכי גז ארגון מתבסיסם על אלקטרודה חשמלית בטכניקת TIG – Tungsten Insert Gas לריתוך מיטבי, לחיבור מתכות בכל תחומי התעשייה ובדגש על תעשיית עילית כמפעלי מזון ותעופה, ריתוך צנרות לחץ, בניות יציקה, ריתוכים עדינים ועוד.

ריתוך TIG, בעת שימוש בגז ארגון מושפעת מגורמים כמו זרם ומתח חשמליים באלקטרודה, מהירות הפעולה, ניקיון אזור הריתוך וקיבולת החום של הרתכת. רתך מקצועי השולט בתחום ריתוך TIG ארגון, ידע לשלוט בהזרמת הגז באופן כזה שימנע התלהטות המתכת ויצירת תהליך אפשרי של חלודה. היות שריתוך זה מתבסס על גז ומטבעו מצריך מקצועיות וזהירות מיוחדת מומלץ ביותר לא לבצע ריתוכי ארגון TIG אלא להעזר בשירותי מומחים (מעוניינים להשתלם בתחום ריתוך הארגון? צ.נ.ר מקיים סדנאות ריתוך לפרטים וכן קורסי ריתוך למפעלים בשטח המפעל המזמין – פרטים בקישור).

מפעל צ.נ.ר עבודות מתכת וריתוך, פיתוח במהלך עשרות שנים ניסיון מוכח בתחום זה ולכן גאה לספק שירותים בתחום שיפוץ שלדות אופניים, שיקום אלמנטים ביאכטות ועוד עבודות ריתוך מתקדמות המתבססות על יכולת זו בתחום ריתוך ארגון TIG.

מפעל צנר שם לעצמו מטרה להקפיד על איכות ללא פשרות, תוך מתן פתרונות מקצועיים ויצירתיים, על מנת לתת ללקוחותינו את המוצר והשירות הטובים ביותר.

* מקור התמונה, וויקפידה