צ.נ.ר - ריתוך נירוסטה

צ.נ.ר עבודות נירוסטה

מושב גאולים - משק 52, info@zanar.co.il, 052-2687627
צ.נ.ר עבודות נירוסטה

לקוחות ממליצים

מפעל צ.נ.ר צבר במהלך 30 שנות פעילותו במגזר התעשייתי והפרטי, לקוחות מרוצים רבים.

BINA מערכות בינה עסקית

איך נתקלנו בחיים ברגו? שאלה נהדרת כי חברת BINA עוסקת בכלל באפיון, הקמה וליווי מערכות בינה עסקית מבית מיקרוסופט – מה הקשר!

ובכן גם אצלנו עלה צורך בעבודת ריתוך עדינה, נקייה וברמת גימור הכי גבוהה שאפשר וכדי להלום את השירות המדויק שאנחנו מספקים ללקוחות שלנו. אצל חיים בצ.נ.ר מצאנו שירות ברמה שלא חשבנו שנוכל למצוא בתחום.

מרסלו – תיקון ושיקום שלדת אופניים

שלום לכולם – חיים ברגו עשה עבודה מצוינת!

זוהי שילדה של חב' IronHorse דגם MK3 (ייצור 2008). זוהי שילדה עם תפישת 'שיכוך מלא' מיוחדת ( DW-link). באוק' 17 היה לי שבר באחד החיבורים של המשולש האחורי. לאחר חיפוש 'רתך מקצועי ביותר', הגעתי לחיים ברגו. לא מספיק ידע בריתוך Aragon, אלא נדרש ידע ב"הרפיית מאמצים". חיים הבין, לכן בטחתי בו, לביצוע התיקון (מעבר לזה, גילה עוד משהו/כשל והתגבר גם על זה!).

תיקון שלדת אופניים

תיקון שלדת אופניים – משלוש אחורי, לפני ואחרי

כשיש לך "על מי לסמוך"- יש לאן לפנות. שיקמתי את המשולש האחורי. בצעתי הרכבה שלמה של האופניים ואז התגלה שבר בריתוך, של אחד החיבורים במשולש העיקרי (הקדמי- בסיס מוט המושב, בחיבור לאזור הדיווש). פרקתי והבאתי לחיים. תכנן מענה וביצע. עבודה מעולה. אופניים איכותיות, שלמות ששוקמו לעוד שעות רבות של רכיבת שטח איכותית.
מרסלו (המלצה 29.6.2018)

ש.ג.ב – ייצור ויבוא תנורי קלייה ומכונות לתעשיית המזון

לכל המעוניין,
ברצוני להודות לך על איכות קורס ריתוך ברמה גבוהה אותו העברת לשניים מעובדי. חשוב לציין כי אחד העובדים הגיע עם ידע מינימאלי לגבי ריתוך ונירוסטה ואילו השני רק השתחרר מצה"ל ללא ידע קודם בכלל בריתוך ונירוסטה.
עם זמן הקורס ולאחר שהסתיים הקורס ניתן לראות את הידע הרב והמקצועיות שרכשו שני העובדים. מעבר ללימוד ריתוך העובדים גם נהנו מהרחבת הידע בעבודה עם נירוסטה.
שמעון בלולו

דודי הופמן, "לתכן עולם – פיתוח תכנון ויצור מכונות"

הגעתי לקורס עם ניסיון עצמי, וההבדל בהחלט ניכר!
רמת הגימור של הריתוך, חדירה מלאה, שיטות ריתוך שלא הכרתי, שימוש נכון והכנת החומר לעבודה, הכרת הרתכת והאפשרויות. תאוריה חשובה – להבין מה קורה בריתוך, עם המון המון תירגול פרקטי על מגוון פחים ומצבים!!!
יחס אישי שאין מה להשוות לקורס אחר שעברתי… אווירה כייפית עם חיים ושאר התלמידים!
ממליץ בחום על חיים, מחכה לקורס הבא אצלו לריתוך אלומיניום!
דודי

גבי בלולו ונתנאל מזרחי, בוגרי קורס ריתוך TIG

רוצים להמליץ בחום על קורס ריתוך ארגון במפעל צ.נ.ר.
שנינו הגענו לקורס עם מינימום ידע ויצאנו עם בטחון גבוה לגבי כל העבודה הנדרשת עם ריתוך ונירוסטה. זכינו ליחס מצוין, תרגולים רבים ומעשירים ותשובות לכל השאלות.
חשוב לנו לציין שהמורה חיים ברגו מקצוען ברמה הכי גבוהה שיש שלא מתפשר ואפילו לא על פיק.
גבי בלולו ונתנאל מזרחי

חן ברקן – קיבוץ נחשונים, עצמאי. רתך\מסגר

במשך הרבה זמן חיפשתי מקום איכותי ועם יחס חם ופרטני ואז מצאתי את צ.נ.ר .
חיים ברגו . ללא ספק אחד המורים הטובים שהיו לי .. הקורס לימד אותי לא רק איך לרתך חומר לחומר אלא הרבה מעבר לזה.
בעצם כל תהליך הריתוך מהכנת החומר ועד השחזת המחט קיבלו אצלי משמעות והתייחסות אחרת. הרבה תרגול מעשי אחד על אחד. והתעקשות והסברים מצד המורה עד קבלת התוצאה הרצויה. רמת לימוד גבוהה. יחס אישי וחם. אווירה נעימה. ומורה מעולה.
באמת שלא יכולתי לבקש יותר.
אני ממליץ בחום רב לכל מי שרוצה ללמוד מקצוע איכותי ממקצוען אמיתי.
חן ברקן SOLID METAL

דניאל גודלמן, קורס ריתוך

לכל המעוניין,

אני דניאל גולדמן, בוגר קורס ריתוך ארגון (TIG) ממליץ בזאת על הקורס שעברתי בצ.נ.ר כקורס מקצועי ומפתח בקורס המדובר חוויתי התייחסות אישית מצד המדריך תוך למידה תיאורטית, הכרת הרתכת ונהלי הבטיחות בריתוך.
כמו כן, תרגול מעשי רב הינו חלק מן הקורס, כאשר חומרי גלם לתרגול מצויים בשפע.
בברכת הצלחה למר חיים ברגו/
דניאל גולדמן

יקבי כרמל

לכבוד- חברת "צ.נ.ר.", לידי חיים ברגו.
הנדון – תודה והערכה
חיים שלום.
ברצוני להביע את תודתי והערכתי על איכות ורמת קורס הריתוך אותו העברת לעובדי האחזקה של חברת יקבי כרמל שהגיעו מהיקבים השונים.
כעת, לאחר כשנה מסיום הקורס ניתן לראות את השיפור ברמה המקצועית של העובדים שלקחו חלק בקורס. אין ספק שההשקעה במשאב האנושי נותנת את פירותיה וכראיה לכך, ישנן עבודות רבות שנעשו ע"י קבלנים חיצוניים ואילו כעת הן נעשות ע"י אותם עובדים ובאיכות לא פחות טובה ולעתים אף טובה יותר. לא אהסס ואזקוף זאת לזכותך שכן בכל מהלך הקורס הקפדת על משמעת לימודית שלא הותירה לתלמידים ברירה אלא ללמוד ולהתמקצע.
חיים, הקורס הנ"ל היה מבחינתי יריית הפתיחה ואני תקווה שבעתיד אוכל לבצע קורסים נוספים עד שאחרון עובדי האחזקה יתמחה בתחום הריתוך.
שוב תודה ובהצלחה בהמשך.
בברכה
שאול אלקולומברה, מנהל אחזקה